DE PL
Systemy kompozytowe
Montaż tarasów
Gwarancja Jakości!
Deski z usłojeniem

Budowa tarasu drewnianego - systemy tarasowe kompozytowe Meisen

Nasza firma to producent desek tarasowych i materiałów kompozytowych o wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się również w dziedzinie montażu - służymy też fachowym doradztwem zarówno przy małych realizacjach, jak i dużych inwestycjach. Jeżeli chodzi o deski kompozytowe, żaden producent nie może się z nami równać. Jak układanie budowa tarasu drewnianego to tylko z Meisen!

Układanie deski tarasowej - montaż

Każda nasza deska kompozytowa to autorski system powstały w wyniku wieloletnich poszukiwań. Ich produkcja odbywa się w Europie - dzięki temu standardowa długość deski to 6 metrów. Nawet dla średnich inwestycji dostarczymy materiał na wymiar w bardzo krótkim czasie.

Cały czas rozszerzamy listę partnerów handlowych. Jako producent desek kompozytowych proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Udostępniamy narzędzia do prowadzenia sprzedaży i aktywnie ją wspieramy.

Nie prowadzimy sprzedaży sezonowej - na nasze deski tarasowe kompozytowe każdy producent i klient może liczyć przez cały rok. Podstawowy asortyment jest dostępny od ręki z magazynu. Proponujemy także posezonowe, atrakcyjne warunki promocyjne zarówno dla klientów, jak i dla stałych partnerów handlowych.

Elewacje
podbitki


System elewacyjny może z powodzeniem służyć do wykonywania podbitek. Profile produkowane w Europie, dzięki temu dostępne w dowolnej długości (do 6 metrów) z bardzo szybkim terminem dostawy. Profile produkowane w 6 wyjątkowych kolorach. Zobacz czy ta oferta jest dla Ciebie!


Zobacz
Krajowa
Ocena Techniczna


Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem pozwalającym na zastosowanie naszego systemu tarasowego w budownictwie. Proszę zwrócić uwagę na jakość produktów konkurencji które z reguły nie posiadają takiej oceny.


Zobacz
Zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami telefonicznie
601 160 323, 601 350 321


Więcej
Zapytaj ekspertaSkorzystaj z formularza on-line

Jeśli chciałbyś zamontować taras z desek kompozytowych samodzielnie zapraszamy do zadawania pytań.
Gdzie kupisz

Proszę wybrać na mapie Polski województwo w celu uzyskania danych kontaktowych do danego przedstawiciela regionalnego.


Więcej

Do pobrania
Dokument klasyfikujący system tarasowy w zakresie reakcji na ogień.
Krajowa Ocena Techniczna to dokument pozwalający na stosowanie produktów budowlanych na terenie Polski.